321 710 331 Masarykova 1041, Kolín pondělí, středa, pátek: 10:00 – 22:00 hod. úterý, čtvrtek: 8:00 – 22:00 hod. sobota, neděle: 14:00 – 21:00 hod.
Sledujte nás
Image Alt

Rozvrh

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
10:00 - 10:30
10:00
11:00
, Terka H.
INDOOR CYCLING
Sál 1, Sudý týden
10:00
11:00
Terka H.
INDOOR CYCLING
Sál 1, Sudý týden,
10:00
11:00
Terka H.
INDOOR CYCLING
Sál 1, Lichý týden,
10:00
11:00
Terka H.
INDOOR CYCLING
Sál 1, Lichý týden,
10:00
11:00
Terka H.
INDOOR CYCLING
Sál 1, Sudý týden,
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:00
18:00
Jarda
INDOOR CYCLING
Sál 1
17:30 - 18:00
17:30
18:30
Honza
INDOOR CYCLING
Sál 1
18:00 - 18:30
18:00
19:00
Jarda
INDOOR CYCLING
Sál 1
18:30 - 19:00
18:30
19:30
Honza
INDOOR CYCLING
Sál 1
18:30
19:30
Lenka
INDOOR CYCLING
Sál 1
19:00 - 19:30

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:30 - 09:00
08:30
09:30
Jana
Alpinning
Sál 2, chůze
09:00 - 09:30
09:00
10:00
Terka
Alpinning
Sál 1
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:00
11:00
Lucie
Alpinning
Sál 2
10:00
11:00
Lucie
Alpinning
Sál 2
10:00
11:00
Lucie
Alpinning
Sál 2
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:20
17:20
Verča
Alpinning
Sál 2

17:20
18:20
Šárka,
Alpinning
Sál 2, Začátečníci

18:20
19:20
Žaneta
Alpinning
Sál 2
16:00
17:00
Lucka K.
Alpinning
Sál 2 Lucka K.
16:00
17:00
Robert
Alpinning
Sál 2
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:00
18:00
Lucie V.
Alpinning
Sál 2
17:00
18:00
Petra
Alpinning
Sál 2
17:00
18:00
Šárka
Alpinning
Sál 2
17:00
18:00
Šárka
Alpinning
Sál 2
17:30 - 18:00
17:30
18:30
Lucka K.
Alpinning
Sál 2
18:00 - 18:30
18:00
19:00
Lucie V.
Alpinning
Sál 2
18:00
19:00
Lucie V.
Alpinning
Sál 2
18:00
19:00
Katka
Alpinning
Sál 2
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:00
20:00
Žaneta
Alpinning
Sál 2
19:10
20:10
Lenka
Alpinning
Sál 2

20:10
21:10
Terka
Alpinning
Sál 2
19:00
20:00
Žaneta
Alpinning
Sál 2
19:10
20:10
Lucka K.
Alpinning
Sál 2
19:00
20:00
Verča
Alpinning
Sál 2
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:00
21:00
Tomáš
Alpinning
Sál 2
20:30 - 21:00
20:30
21:30
Lucka K.
Alpinning
Sál 2
21:00 - 21:30

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:30 - 20:00
19:30
20:30
Andrea
FIT BOX
Sál 2
20:00 - 20:30
20:15
21:15
Andrea
FIT BOX
Sál 2
20:15
21:15
Andrea
FIT BOX
Sál 2
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30

Pondělí

Čtvrtek

Pátek

No events hours available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:30 - 09:00
08:30
09:30
Zdena
TRX
Sál 1
08:30
09:30
Zdena
TRX
Sál 1
09:00 - 09:30
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
17:30
18:30
Tomáš
TRX
Sál 1
17:30
18:30
Tomáš
TRX
Sál 1
18:00 - 18:30

Úterý

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
10:00 - 10:30
10:00
11:00
Zuzka
Kruhový trénink
Sál 2
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
14:30
15:30
Zuzka
Kruhový trénink
Sál 2
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:00
17:00
Zuzka
Kruhový trénink
Sál 2
16:30 - 17:00

Úterý

Středa

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:30 - 20:00
19:40
20:40
Andrea
BODYFORM MÍČE
Sál 1
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Úterý

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:30 - 17:00
16:50
17:50
Basic, Nicol
JUMPING
Sál 2
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:05
19:05
, Bára
JUMPING
Sál 2, Basic
18:05
19:05
Nicol
JUMPING
Sál 2, Probl. partie
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30

Středa

Pátek

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:00 - 19:30
19:00
20:00
Andrea
BOSU
Sál 1
19:30 - 20:00
19:40
20:40
Andrea
BOSU
Sál 1
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Středa

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:30 - 16:00
15:45
17:15
Marek
GRAPPLING
Sál 1
15:45
17:15
Marek
GRAPPLING
Sál 1
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30

Čtvrtek

Neděle

No events available!